Главная » 2013 » Апрель » 29 » Підсумки 26-го туру Чемпіонату України
17:51
Підсумки 26-го туру Чемпіонату України
Чергові матчі назвали ім’я нового старого чемпіона, а також урівняли шанси «Динамо» та «Металіста» у боротьбі за «срібло».

Господарі-гості. Найпопулярнішим підсумком минулого уїк-енду була нічия − одразу у 5-ти матчах переможець не був виявлений. Ще двічі команди перемагали вдома, о одного разу − на виїзді. Загальна статистика сезону у цій суперечці з боку господарів виглядає наступним чином: +100 =45 -63.

Великі перемоги. Жодного разу перевага однієї зі сторін не вимірювалась 3-ма м’ячами або більше. Тому кількість «великих» перемог залишається все тією ж − 37, з яких господарі впевнено святкували у 25-ти випадках, гості − у 12-ти.

Вольові перемоги. Також не відбулось ігор, де зрештою 3 очки брала та команда, яка по ходу зустрічі поступалась. Подібних зустрічей з початку турніру − 16.

Голи. З 18-ти результативних ударів туру 10 припадають на частку господарів, 8 − гостей. Загалом у змаганнях забито вже 522 голи (305-217). Середня результативність звітного ігрового дня − 2,25, Чемпіонату України − 2,51.

Перший тайм − другий тайм. Трохи багатшими на голи були перші 45-хвилинки − 10 успішних завершень атак (4 у господарів, 6 − у гостей). Після перерви забито 8 м’ячів (6-2). Співвідношення результативності таймів на сьогодні таке: 236 (137:99) − 286 (168:118).

Автоголи. Як і раніше, у змаганнях зафіксовано 10 випадків голів у свої ворота, оскільки за останні 8 поєдинків подібним чином ніхто не засмутив своїх партнерів.

Дублі та хет-трики. Динамівець Лукман Аруна став автором 45-го гольового «дубля» − нігерієць двічі «розписався» у воротах «Дніпра». Також у турнірі трапилось 3 хет-трики.

Попередження. Чітко навпіл поділились 44 жовті картки між представниками команд господарів та гостей − по 22. З їх урахуванням число «гірчичників» сезону сягнуло 1041 (498-543). Середнє число попереджень за матч у турі − 5,5, загальне − рівно 5.

Вилучення. Обидві червоні картки туру були показані гостям − Віталію Мандзюку («Дніпро») та Карлену Мкртчяну («Металург» Д.). Тепер у змаганнях застосовано 68 випадків найсуворішого покарання (32-36).

Пенальті. З 5-ти 11-метрових туру двічі це право випадало господарям: Артем Громов («Ворскла») та Олексій Антонов («Кривбас») забивали свої спроби. Тричі штрафні удари без захисту виконували гості: Сергій Назаренко («Таврія») та Торніке Окріашвілі («Іллічівець») не схибили, а Сергій Рудика («Металург» З.) програв дуель голкіперу «Волині» Максиму Старцеву. З початку сезону призначено 56 пенальті (34-22), реалізовано з них 40 (23-17). Відсоток ефективності − 71,4.

Глядачі. Чергові 8 матчів зібрали на трибунах 139 783 прихильника футболу. Найбільша аудиторія (55 219) зібралась на столичному НСК «Олімпійський», щоб подивитись суперечку «Динамо» та «Дніпра». Сумарна кількість відвідувачів змагань − 2 666 915. Середній показник заповнюваності стадіонів у звітному турі − 17 473, у Чемпіонаті України − 12 822.

Серії (з урахуванням попереднього сезону):

− «Шахтар» перервав 16-матчеву переможну серію на власному полі. Проте «гірники» не знають поразок вдома протягом 20 зустрічей.

− «Динамо» виграло тричі поспіль і не пропускає голів 285 хвилин.

− Безпрограшна серія «Металіста» триває 12 ігор.

− «Дніпро» пропускає хоча б по одному голу 6 останніх поєдинків.

− Донецькому «Металургу» не вистачило однієї хвилини, аби продовжити 4-матчеву виграшну серію.

− «Чорноморець» не виграє вже 6 турів, а пропускає у власні ворота − 7.

− «Іллічівець» не знає поразок у гостях протягом 4-х останніх візитів.

− Безпрограшна серія «Кривбаса» на своєму полі − 4 матчі.

− «Арсенал» до зустрічі в Ужгороді не перемагав на виїзді 9 поєдинків, а не забивав 3 м’ячі господарям після 29 липня минулого року («Зоря» - «Арсенал» - 1:3).

− «Зоря» не може виграти 5 ігор, тільки програє − 3. Також луганці обходяться без забитих голів 325 хвилин (у гостях ця цифра ще більша − 377).

− «Карпати» поклали край 6-матчевим серіям без виграшів і з пропущеними м’ячами.

− «Ворскла» вдома не радує глядачів перемогами останні 5 поєдинків.

− «Волинь» має найбільш тривалу чинну серію без виграшів − 9 зустрічей.

− Запорізький «Металург» вперше у сезоні двічі поспіль не програв, а ворота команди залишаються на замку 191 хвилину.

Ювілеї:

− «Динамо» та «Шахтар» зіграли свої 650-і поєдинки у Чемпіонатах України.

− Олег Голодюк («Карпати») забив 10-й гол у Прем’єр-лізі.

− Іван Стрініч («Дніпро») та Давід Таргамадзе «Іллічівець») зіграли по 50 матчів в елітній українській лізі.

Категория: Статьи | Просмотров: 919 | Добавил: antondzuba111 | Теги: Премьер-лига | Рейтинг: 0.0/0