Главная » 2013 » Май » 6 » Підсумки 27-го туру української Прем'єр-ліги в цифрах
20:32
Підсумки 27-го туру української Прем'єр-ліги в цифрах
Чергові ігри прояснили ситуацію у боротьбі за друге місце, однак загострили суперечку за виживання.

Дублі та хет-трики. Нападник "Ворскли" Євген Буднік двічі забив у ворота, і це був 46-й гольовий "дубль" у нинішніх змаганнях. Окрім того, не забуваємо про 3 хет-трики.

Вилучення. Вчетверте у сезоні арбітри не застосовували червоних карток. Після 27 турів їхня кількість не змінилась 68 (32-36).

Пенальті. Єдиний 11-метровий удар виконував гравець "Волині", яка грала у гостях, Сергій Пилипчук, але не влучив у ворота Юрія Паньківа ("Металург" Д.). Всього з початку змагань призначено 58 штрафних ударів без захисту (34-23). З них реалізовано 40 (23-17), що становить 70,2% ефективності.

Глядачі. На трибунах в останньому зіграному турі 8 ігор зібрали 69 590 прихильників футболу. З них більше половина (38 750) стали свідками протистояння у Харкові між "Металістом" та "Динамо". Тепер за зіграний період Чемпіонату України відвідувачами турніру стали 2 736 505 людей. Середня відвідуваність туру 8 699, загальна 12 669.

Серії (з урахуванням попереднього сезону):

"Шахтар" тричі поспіль грає внічию. "Металіст" не програє 13 ігор, а вдома одержує 8-у перемогу до ряду.

"Динамо" перервало 5-матчеву виграшну серію у гостях. Також кияни пропустили перший гол на чужих полях після 423-х "сухих" хвилин.

"Дніпро" вдома не виграє 4 зустрічі, а пропускає у власні ворота у 7-ми останніх турах.

Донецький "Металург" має 4-матчеву переможну серію вдома і 6-матчеву безпрограшну загальну.

"Чорноморець" перервав серію з 6-ти зустрічей без виграшів. Окрім того, одесити вперше забили 3 м’ячі на виїзді після 2 травня минулого року ("Олександрія" - "Чорноморець" 1:3).

"Іллічівець" не знає поразок вже 4 поєдинки. "Арсенал" пропускає у 6-й домашній грі поспіль. "Зоря" продовжила безвиграшну серію до 6-ти матчів, однак луганці перервали серію без забитих м’ячів, яка тривала 362 хвилини.

"Карпати" у гостях програли останні 3 зустрічі.

"Волинь" не виграє вже 10 турів, з виїздів не привозить очок 5 разів поспіль. Також лучани поза межами свого міста не забивають вже 326 хвилин. "Говерла" обов’язково забиває останні 6 ігор.

Ювілеї:

"Дніпро" і "Таврія" провели у Чемпіонатах України по 650 зустрічей. Для кримчан поразка від "Чорноморця" стала 250-ю за весь цей час.

"Ворскла" зіграла 250-й поєдинок у гостях за час виступів в еліті українського футболу.

Сергій Самодін ("Кривбас") забив 30-й гол у Чемпіонатах України.

Одразу двоє гравців "Металіста" - Марко Девіч та Сергій Пшеничних зіграли по 200 зустрічей у найсильнішій лізі України.

Роман Безус ("Динамо") провів 100 ігор у Прем’єр-лізі.

Константінос Макрідіс ("Металург" Д.) та Євген Павлов ("Волинь") мають по 50 матчів на тому ж рівні.

Категория: Премьер Лига | Просмотров: 527 | Добавил: antondzuba111 | Теги: Премьер-лига | Рейтинг: 0.0/0